Kültür&Sanat

Dünya Şampiyonu festival filminde

Yapımcılısı Baraka Fikir Sanatlarının adına Salih Tamer olan “ENGEL SİZ” adındaki Proje film tadında canlandırmalı belgesel, çekimlerine başlandı.

Yönetmen koltuğunda ödüllü isim Şahin Yiğit otururken, belgesel tadındaki film birçok ülkede festivallerde boy gösterecek olup, filmde dünya şampiyonları oyuncu olarak yer alıyor.

Paralimpik milli takımının dünya şampiyonu ismi Bahattin Hekimoğlu, çekilecek olan “ENGEL SİZ” isimli belgeselde oyuncu olarak yer alıyor.

Paralimpik sporcu olarak adını altın harflerle yazdıran Bahattin Hekimoğlu, 2016’da okçulukla tanıştı ve kısa sürede milli takıma seçilerek Avrupa şampiyonu olarak Türkiye’ye Okçulukta ilk altın madalya kazandıran sporcu olarak çalışmalarına devam etti, 2018 yılında Türkiye Şampiyonu ve Çekya’da Avrupa Şampiyonu olarak bir ilke imza attı.

2019 yılında Türkiye Şampiyonu oldu, aynı yıl içerisinde Dünya Şampiyonu olup yeni bir rekora imza attı.

2020 Dünya Şampiyonasında altın madalya ile ülkemizi gururlandıran sporcu, 2021 Tokyosel Paralimpik oyunlarında 3. olarak ülkemize bu branşta ilk kez Bronz madalya getiren sporcu olarak adını tarihe yazdırdı.

Şimdi Şahin Yiğit yönetmenliğinde çekilecek olan “ENGEL SİZ” isimli yapımla kameralar önünde yeni bir başarıya ilerliyor.

Usta yönetmen çekecekleri yapımın başarısından hiç şüphesi olmadığını dile getirirken ” Engelleriyle engelleri aşanlar, engelsiz halleriyle engellere takılanlara örnek oluyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler olanlar

Yukarı