Eğlence

Survivor’ın son bölümünde ödül oyununu hangi takım kazandı?

Milyonları ekran başına kitleyen Surviror 2021’de 25 Ocak Pazartesi günü gerçekleşen ödül oyununda büyük heyecan yaşandı.

Ünlüler ve gönüllüler takımları ödülü yemek olan oyunu kazanabilmek için zorlu parkurda dev tekerlerkleri yürüterek belirtilen hedefe varmaya çalıştılar. 

Peki yemek ödüllü bu oyunu hangi takım kazandı? Ödüle söz konusu yemek neydi?

Ödülün ne olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, yarışmacılarla birlikte yemek yemek istediğini belirterek; kazanan yarışmacıların ödülünün dörder parça tavuk baget olacağını söyledi.

Avantaj oyununu kim kazandı?

Ödül oyununda seçim yapacak takımı belirlemek amacıyla dört erkek ve dört kadın yarışmacı parkurda yerlerini aldı. Avantaj oyununu erkeklerde ünlüler, kadınlarda gönüllüler kazandı. Final atışlarında ise ünlülerden İsmail, gönüllülerden Poyraz atıcı olarak yerlerini altıkdan sonra tüm atışları ilk yapan İsmail avantajı takımına kazandırdı.

Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2021 25 Ocak bölümünde ödül oyunu oldukça zor bir parkurda gerçekleşti. Oyunda büyük bir tekerleğin bir  çubuk yardımıyla iki yarışmacı tarafından finale taşınması ve finalde belirlenen atıcının disklerle masa üzerindeki küpleri devirmesi gerekiyordu.

Oyuna hızlı başlangıç yapan gönüllüler önce ödül tadımını yapma hakkını, daha sonra da 10-5 skorla ödül oyununu kazandı. 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler olanlar

Yukarı